Aktuality

UPOZORNĚNÍ

Na základě doporučení Ministerstva zdravotnictví ze dne 2. 10. 2023 ve věci zvýšeného výskytu respiračních onemocnění uvádíme tato doporučení pro návštěvy:

  • Ve snaze zachovat co nejdostupnější sociální kontakt klientů upozorňujeme návštěvy na rizika případného přenosu nákazy a vyzýváme k bedlivému posouzení zdravotního stavu před vlastní návštěvou.
  • Návštěvu by měly odložit všechny osoby i s mírnými příznaky respiračního onemocnění (rýma, kašel, zvýšená teplota) a osoby, které jsou v blízkém kontaktu, např. v domácnosti, s osobami s akutně probíhajícím respiračním onemocněním. Doporučujeme při návštěvě použít ochranu dýchacích cest i nad rámec aktuálně platných opatření v zařízení.
Milá návštěva

26.04.2024

Milá návštěva

V pátek k nám do Buchlovic opět zavítala paní Bilíková se svoji smečkou nádherných chlupáčů. Tito naši kamarádi nás už znají a tak bylo jako obvykle, velmi veselo. Tě…

více
A opět zpíváme!

14.07.2023

A opět zpíváme!

A opět jsme si zazpívali, tentokrát na zahradě DZR. Zpěvem a hrou na housle nás příjemně doprovázela naše Anetka Martináková, které moc děkujeme a přejeme hezké prázdniny.

více
Veselé tvoření

31.05.2023

Veselé tvoření

Děti z Mateřské i Základní školy v Buchlovicích nás chodívají pravidelně pozdravit, zazpívat ... A my jim dnes na oplátku vyrábíme medaile na soutěžní odpoledne. Věř…

více