Aktuality

NÁVŠTĚVY POVOLENY, ČTĚTE PROSÍM PROTIEPIDEMICKÝ NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD, KDE NALEZNETE NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE K NÁVŠTĚVĚ NAŠEHO ZAŘÍZENÍ

Předávání balíčků pro uživatele (25. 5. 2020)
Protiepidemický systém předávání balíčků pro uživatele je od 25. 5. 2020 zrušen. Pokud potřebujete někomu předat balíček mimo návštěvní hodiny, lze tak učinit kdykoliv a balíček bude rovnou předán.

WhatsApp VIDEOHOVOR s uživatelem nebo uživatelkou DS/DZR Nezdenice.
Telefonní číslo DS: 775 898 792
Telefonní číslo DZR: 775 898 794
V případě zájmu o zprostředkování videohovoru, zašlete na WhatsApp zprávu, s kterým uživatelem si přejete uskutečnit videohovor. Naše pracovnice Vám na zprávu dle svých časových možností odpoví a upřesní konkrétní čas. Pro tuto chvíli budeme rádi za videohovory uskutečněné ve všední dny. Děkujeme za pochopení.

POBYT KLIENTŮ MIMO POBYTOVÉ ZAŘÍZENÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB (6. 4. 2020)
Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 30. 3. 2020 v souvislosti s onemocněním COVID-19 ve Zlínském kraji je umožněn  pobyt klientů mimo pobytové sociální služby, tedy dovolenky u rodinných příslušníků, rekreace apod. s platností od 6. dubna 2020. Před návratem do sociální služby musí klient podstoupit testování na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem. Na základě tohoto negativního výsledku bude klient přijat zpět do sociální služby. Po návratu do služby musí být klient umístěn po dobu 14 dní do izolačního pokoje. 

Hledáme pracovníky na pozice pracovník v sociálních službách, nebo nabízíme možnost přivýdělku formou dohody o provedení práce (140 Kč / hodina) do výše max. 300 hodin. Náplní práce bude pomoc v přímé péči o uživatele, zejména zvládání hygieny a podávání stravy. Uvítáme i šikovné studenty, důležitý je pozitivní vztah ke starým lidem a pomáhající profesi. Pro nástup je nezbytné dodat čistý výpis z trestního rejstříku (nesmí být starší 3 měsíců) a úředně ověřenou kopii nejvyššího dosaženého vzdělání. Zájemci prosím pište na martin.liska@ssluh.cz nebo volejte 730 808 784.


Hledáme pracovníky v sociálních služábch na zástup za dlouhodobou PN, podrobnosti v obrázku níže.

Kde nás najdete